Echo Investment dołącza do grona brązowych sponsorów!

Wszystko zaczyna się od Ciebie: tego jak żyjesz, jak lubisz pracować, w jaki sposób załatwiasz codzienne sprawy czy jak odpoczywasz. Wychodząc z tego założenia, tworzymy miejsca, które dają poczucie niezależności, wygody i bezpieczeństwa. Szanujemy przestrzeń miejską i z uwagą podchodzimy do jej historii i tradycji.

Jesteśmy największym polskim deweloperem z bogatym doświadczeniem w głównych sekto-rach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowo-usługowym, biurowym oraz hotelowym. Jako firma współodpowiedzialna za rozwój miast, angażujemy się w projekty, które wpisują się w miejską tkankę i ją uzupełniają. Naszym flagowym przedsięwzięciem są Browary Warszawskie powstające w sercu najszybciej rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Prowadzimy i przygoto-wujemy kolejne miastotwórcze projekty w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Wrocławiu. Każdy z nich to mądrze i odpowiedzialnie zaprojektowany fragment miasta.

Już od 1996 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 2019 roku naszym głównym akcjonariuszem jest spółka Lisala Sp. z o.o., której właścicielami są węgierski Wing IHC Zrt oraz Griffin Real Estate.

Echo Investment S.A. al. Solidarności 36 25-323 Kielce T +48 41 33 33 333 F +48 41 33 32 333 echo.com.pl

Creating destintions

„Destinations” to miejsca przyciągające ludzi, zapraszające do spędzania w nich czasu, za-chęcające do mieszkania i inspirujące do działania. Czerpiemy doświadczenia z ponad dwudziestu lat współtworzenia polskich miast i obserwowania potrzeb ich mieszkańców. Jako jedyni na rynku mamy doświadczenia w budowaniu mieszkań, biur, hoteli i centrów handlowo-rozrywkowych. Postanowiliśmy więc połączyć nasze kompetencje, by tworzyć duże i wielo-funkcyjne fragmenty miast, całkowicie zintegrowane z otoczeniem i otwarte dla wszystkich gości.