OFERTA SPONSORSKA 2021

OFERTA International Oktoberfest 2021

 

W imieniu Organizatorów zapraszamy do współpracy sponsorskiej podczas prestiżowego wydarzenia International Oktoberfest, który odbędzie się 10 września 2021 o godz. 18.00 na malowniczym polu golfowym Toya na rogatkach Wrocławia na otwartym powietrzu organizowanego przez Brytyjsko Polską Izbę Handlową, Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową i Skandynawsko-Polską Izbę Handlową w Polsce.

Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, gdyż będzie to pierwsze wydarzenie networkingowe po półtorarocznej izolacji i ograniczeniu kontaktów personalnych. Po ,,czarnym’’ roku 2020, gdy pandemia Covid-19 uniemożliwiła organizację wydarzenia będącego dotychczas trwałym filarem wydarzeń biznesowych Wrocławia, wracamy do aktywności z nową energią i entuzjazmem.

IO 2021 zostanie zorganizowany zgodnie z przepisami sanitarnymi, na świeżym powietrzu i z zachowaniem stosownego dystansu dla około 200 osób. Imienne i nieodstępowalne zaproszenia, skierowane będą wyłącznie do kadry zarządzającej inwestorów zagranicznych i polskich z Wrocławia i Dolnego Śląska, korpusu dyplomatycznego oraz władz lokalnych.