Partnerzy i Sponsorzy

Cedo

Cedo jest wiodącym na rynku europejskim producentem i dystrybutorem artykułów gospodarstwa domowego. Produkujemy między innymi różnego rodzaju worki na śmieci, woreczki na mrożonki, folię aluminiową i spożywczą.

W 2019 zakończyliśmy inwestycję rozbudowy fabryki, zwiększyliśmy dwukrotnie naszą powierzchnię, fabryka dziś to 20 tys. metrów kwadratowych. Kontynuujemy rozwój procesu technologicznego i rozbudowujemy nasz park maszynowy. Kluczową inicjatywą jest zwiększanie wykorzystania wtórnych materiałów pokonsumencki, w szczególności tych pochodzących z odpadów domowych . Jednym z naszych produktów są worki na śmieci do produkcji, których wykorzystujemy między innym materiał pozyskiwany z procesu recyklingu.

Cedo to przede wszystkim ludzie. Rozwój naszej organizacji opieramy na różnorodności i zaangażowaniu. Obecnie nasz zespół liczy ponad 700 osób. Nasi pracownicy posiadają szereg różnych doświadczeń, pochodzą z różnych środowisk, są różni. Dzięki tej różnorodności jesteśmy kreatywną i innowacyjną organizacją.

Szczegóły
Sponsor: Sponsorzy Srebrni