Partnerzy i Sponsorzy

MEB Group

MEB Technical Sp. z o.o. należy do MEB Group, grupy firm działających na arenie międzynarodowej m.in. w Niemczej, Polsce i Austrii jako lider, prekursor i trendsetter wdrażających światowe rozwiązania na europejskim rynku w zakresie odnawialnych źródeł energii, magazynowania i zarządzania energią oraz infrastrukturą e-mobilności.

Firma MEB należy do czołówki firm mającej wpływ na kształtowanie się nowych tendencji i kierunków w obszarze innowacyjnych rozwiązań na rynku OZE.

Misją firmy jest, aby pionierskie i modelowe rozwiązania znalazły zastosowanie na terenie całej Polski i przyczyniły się do zwiększenia stabilności systemu i bezpieczeństwa energetycznego kraju przy jednoczesnym zmniejszeniu emisji zanieczyszczeń i gazów cieplarnianych.

Firma MEB niezależenie od rodzaju i wielkości działalności firmy zapewnia odpowiednie rozwiązania poprzez wytwarzanie, magazynowanie i zarządzanie energią elektryczną. Niewątpliwym atutem firmy jest fakt, iż domeną działania firmy jest jej wielowymiarowość i kompleksowość – od projektu, poprzez realizację, a następnie serwis. Ponad 13 lat doświadczenia w branży, blisko 300 wykwalifikowanych specjalistów, a także grupa ponad 20-stu niezależnych ekspertów i rzeczoznawców w dziedzinie elektrotechniki, energetyki i OZE przekłada się na wykonane pionierskie i nowatorskie projekty. Unikalną cechą MEB jest jej międzynarodowość z polsko– niemiecko-austriackimi powiązaniami, jak i zachodnioeuropejski poziom jakości wynikający ze ścisłego powiązania poszczególnych spółek Grupy MEB z centralą w Monachium.

Za nazwą MEB kryją się dwaj wspólnicy Damian Koziol i Michał Bielecki, którzy realizując kolejne projekty, już wielokrotnie udowodnili, zarówno przedsiębiorcom jak i przedstawicielom zawodowej energetyki, że praktycznie każdy obiekt przemysłowy, użytkowy czy handlowy są w stanie wyposażyć w system samowystarczalności energetycznej m.in. przy zastosowaniu magazynów energii. Stosowane przez firmę MEB rozwiązania mają głęboki sens nie tylko techniczny, ekologiczny i społeczny, ale przede wszystkim ekonomiczny.

 

Szczegóły
Sponsor: Sponsorzy Platynowi