Partnerzy i Sponsorzy

Toya Golf & Country Club

Toya Golf & Country Club to obiekt zlokalizowany tylko 8,5 km od wrocławskiego Rynku. Jedno z najpiękniejszych w Polsce pól golfowych powstało na terenie byłego poligonu wojskowego, czego ślady są miejscami wyraźnie widoczne i nadają dołkom niespotykany charakter oraz stylowo urządzona restauracja, otoczona zielenią lasu, która przyciąga każdego, kto ceni walory naturalnego otoczenia, ciszę i spokój.

Współtworzymy prestiżowe środowisko i docieramy do ściśle wyselekcjonowanej grupy odbiorców z całego kraju i osób zza granicy. Toya Golf & CC to również atrakcja turystyczna dolnego śląska. Każdego roku nasz obiekt odwiedza ponad 20 000 osób.

W golfa gra 10% osób z listy najbogatszych „Forbesa”. Z raportu firmy Wealth-X wynika, że osoby zamożne wybierając sport, decydują się właśnie na golfa (na dalszych miejscach są np. narty czy tenis). Z kolei firma KPMG, która co roku bada europejski rynek golfowy, wskazuje, że Polska jest tutaj wschodzącym rynkiem z dużym potencjałem – krótko mówiąc, liczba golfistów w Polsce systematycznie się zwiększa. To silny trend widoczny już nie tylko na świecie, ale również w naszym kraju.

Wierzymy, że golf sprawdza się na wielu polach. Golfistki i golfiści grają dla zdrowia, dla towarzystwa, budowania relacji w biznesie. Natomiast firmy sponsorują turnieje lub zawodników, bo chcą budować swój pozytywny wizerunek, wzmacniać lojalność klientów, a przede wszystkim zwiększać sprzedaż w grupie premium.

 

Szczegóły
Sponsor: Partner Organizacyjny