PwC – Technologia To Nie Science Fiction

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż podobnie jak w ubiegłych latach, firma PwC dołączyła do tegorocznej edycji Wrocław International Oktoberfest jako jeden z platynowych sponsorów imprezy.

Celem PwC jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów współczesnego świata. Firma świadczy usługi z zakresu doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego oraz audytu. W Polsce jest obecna od ponad 27 lat i zatrudnia obecnie ponad 4 500 pracowników.

W kampanii „Technologia to nie science fiction” PwC zaprezentowała rzeczywiste rozwiązania z obszaru digital, pokazując, w jaki sposób nowe technologie zmieniają sposób funkcjonowania przedsiębiorstw i całego otoczenia biznesowego. Wśród opisanych narzędzi znalazły się m.in. rozwiązania z obszaru cyberbezpieczeństwa, technologii dronowych, sztucznej inteligencji czy automatyzacji procesów.

Poniżej znajduje się krótki film ilustrujący niektóre z kluczowych aspektów kampanii „Technologia to nie science fiction”. Jeśli są Państwo zainteresowani poznaniem pełnego spektrum możliwości zastosowania nowych technologii w rozwoju biznesu, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej PwC, jak i do nawiązania kontaktu z przedstawicielami firmy  14 września podczas tegorocznego Wrocław International Oktoberfest!