ZOTT – Chwila Mlecznej Przyjemności!

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu firmę ZOTT, która już po raz kolejny wpiera Wrocław International Oktoberfest jako Zloty Sponsor.

Zott Polska Sp. z o.o. to znana na polskim rynku firma, która już od ponad dwudziestu pięciu lat dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty mleczne. Różnorodne jogurty, desery, napoje mleczne, sery i inne artykuły z asortymentu Zott cieszą się uznaniem pod kątem jakości i smaku – zarówno wśród konsumentów, jak i przedstawicieli handlu. W chwili obecnej Zott Polska posiada w swojej ofercie jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku przetworów mlecznych, takie jak Monte, Jogobella, Primo, Zottarella, Belriso i Milk Tiger. Marki te otrzymują prestiżowe nagrody, przyznawane poszczególnym produktom przez prasę branżową oraz izby i organizacje handlowe.

Jednym z głównych celów Zarządu firmy, jest polityka zrównoważonego rozwoju, wdrożona w firmową strategię CSR pod pięcioma filarami modelu „Zott Caring for Life”. Z tego też powodu produkty Zott wyróżnia: wysoka jakość, miłość do detalu, ścisła współpraca z lokalnymi dostawcami, ale również aktywne poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie w stosunku do pracowników, społeczeństwa i środowiska.

Zaufanie, jakim konsumenci darzą produkty z logo Zott to efekt głęboko przemyślanej strategii, którą od wielu już lat firma realizuje w myśl motta: Życzenia konsumentów wyznaczają nasza drogę!