Panattoni Europe Platynowym Sponsorem International Oktoberfest!

Panattoni Europe jest europejską filią jednego z największych deweloperów powierzchni przemysłowej, Panattoni Development Company, założonego w USA w 1986 roku przez Carla Panattoni. W kolejnych latach powstawały kolejne oddziały, początkowo w USA i Kanadzie, a następnie w Wielkiej Brytanii i całej Europie.

Oprócz głównej siedziby w kalifornijskim Newport Beach, działamy w 33 biurach, zarządzając inwestycjami na 200 rynkach Europy i Ameryki Północnej. Światowe portfolio firmy obejmuje ponad 39 mln m2 powierzchni zrealizowanej dla 2500 klientów. Panattoni rozpoczął działalność jako deweloper obiektów przemysłowych i jest nim do dziś.

Panattoni może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, realizacji oraz zarządzaniu powierzchniami przemysłowymi.  Pierwsze europejskie biuro Panattoni zostało otwarte w Polsce w 2005 r., a od tego czasu firma rozszerzyła działalność na całą Europę. Od początku swojej działalności firma zrealizowała w Europie projekty o łącznej powierzchni przekraczającej 10,5 milionów m2. Panattoni Europe ma swoje przedstawicielstwa w Polsce, Wielkiej Brytanii, Czechach, Luksemburgu, Niemczech, Holandii i Hiszpanii.