Partnerzy i Sponsorzy

Adamietz

Firma Adamietz Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelcach Opolskich jest liderem  wśród Generalnych Wykonawców, oferującym bardzo szeroką gamę usług dla inwestorów i partnerów biznesowych. W ciągu niespełna 30 lat dynamicznego rozwoju wyspecjalizowała się również w produkcji najwyższej jakości towarów przeznaczonych do stosowania w budownictwie i przemyśle. Są to między innymi najnowocześniejsze płyty warstwowe, elementy konstrukcyjne i profile zimnogięte.

Spółka posiada oddziały zarówno w Polsce jak i za granicą. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych, łącznie z opracowaniem dokumentacji projektowej dla obiektów przemysłowych, magazynowych, biurowych, budynków użyteczności publicznej, salonów samochodowych.

Dynamiczny rozwój firmy w ostatnich latach, to w dużej mierze zasługa realizacji strategii kompleksowej, najwyższej jakości,  obsługi inwestorów.

Mocne zaplecze techniczne, logistyczne i intelektualne, pozwala realizować najbardziej wymagające obiekty kubaturowe, infrastrukturalne i przemysłowe.

W ostatnim czasie firma Adamietz zrealizowała szereg obiektów dla polskich i międzynarodowych inwestorów takich jak: TESLA, CIECH Salz Deutschland, Eko-Okna, Górażdże Cement, Coca – Cola HBC, Porsche, Audi, Procter & Gamble, Ferrero, Aluprof, Toms, Stellantis (OPEL).

 

Szczegóły
Sponsor: Sponsorzy Platynowi