Partnerzy i Sponsorzy

Global24

Global24 pomoże obsłużyć zagraniczną logistykę Twojego e-sklepu. Dostarczymy Twoje zamówienie bądź odbierzemy zwrot w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Hiszpanii, Holandii, Belgii oraz Włoszech. Rozwijamy nasze usługi logistyczne tylko na tych rynkach, na których możemy zagwarantować Ci najwyższy poziom jakości obsługi kupującego. Lider w obsłudze wysyłek do Wielkiej Brytanii (od 48h).

Naszym celem jest, aby Twój sklep internetowy w różnych częściach świata mógł skutecznie konkurować na globalnym rynku e-commerce.
Lubimy dzielić się naszą wiedzą, stąd organizujemy największą konferencję na temat cross-border w Polsce – E-wolucja.pl.

Jesteśmy po to, by tworzyć ROZWIĄZANIA dla Ciebie i Twoich klientów oraz być zawsze KROK do przodu.

“Każdy problem ma swoją przyczynę. Na każdy problem jest ROZWIĄZANIE”

– komentarz naszego SEO Pawła Zakielarza:

„W logistyce e-commerce nauczyliśmy się stale poszukiwać nowych ROZWIĄZAŃ. Chcąc pomagać naszym Partnerom i być zawsze krok do przodu, cieszymy się z dołączenia Global24 do grona partnerów International Oktoberfest. Da nam to możliwość dalszego dzielenia się naszym doświadczeniem i promowaniem sprzedaży cross-border w Polsce.” – Paweł Zakielarz, Global24.

Szczegóły
Sponsor: Sponsorzy Brązowi