Partnerzy i Sponsorzy

MM Systemy

MM Systemy to przedsiębiorstwo, które swoją przygodę rozpoczęło od handlu elementów grzewczych. Była to priorytetowa działalność firmy do momentu, kiedy uruchomiono pierwszą linię produkcyjną. Miało to miejsce w 2013 roku i była to linia wyposażona w prasę mechaniczną 400 ton. Od tego momentu MM Systemy zaczęły prężnie działać w branży automotive produkując metalowe części samochodowe.

W 2014 roku została otwarta nowa hala produkcyjna, w której uruchomiono kolejną linię produkcyjną – prasa mechaniczna 1000 ton. Jednak ze względu na wzrost liczby zamówień – firma rozbudowała swoją halę produkcyjną i uruchomiła dwie kolejne linie produkcyjne. Jedna z nich to linia produkcyjna wyposażona w prasę mechaniczną 800 ton. Druga – prasa hydrauliczna 630 ton, do której zostały zainstalowane roboty umożliwiające prowadzenie automatycznych procesów produkcyjnych. W 2021 roku park maszynowy zasiliła kolejna nowa prasa servo 400 ton.
Przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji tłoczonych elementów ze stali i aluminium dla wielu znanych marek samochodowych. Są to głównie elementy nadwozi.

Od kilku lat firma MM Systemy zaczęła współpracować z nauką w zakresie różnych projektów naukowych. Obecnie przedsiębiorstwo współpracuje z Politechniką Opolską, a także Parkiem Naukowo – Technologicznym w Opolu. Współpraca ta opiera się na połączeniu nauki z doświadczeniem firmy MM Systemy w celu opracowania nowoczesnych technologii tłoczenia oraz nowych produktów.

Priorytetem firmy w codziennej pracy jest wysoka jakość produktu oraz wprowadzenie nowych rozwiązań w postaci lekkich konstrukcji metalowych w celu obniżenia wagi końcowego produktu. Dlatego też przedsiębiorstwo używa najnowszych technologii cięcia, wykrawania, głębokiego tłoczenia oraz zgrzewania, a także ciągle doskonali swoje procesy, by sprostać największym wymaganiom klienta.
MM Systemy to gwarancja wysokiej jakości oraz niezawodności w każdym aspekcie działalności – począwszy od konstrukcji narzędzi aż po seryjną produkcję części!

Szczegóły
Sponsor: Sponsorzy Brązowi