Organizatorzy

Polsko - Niemiecka Izba Przemysłowo - Handlowa

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska) jest nie tylko izbą bilateralną z największą ilością firm członkowskich w Polsce, ale również jedną z największych Niemieckich Zagranicznych Izb Przemysłowo-Handlowych (AHK) na świecie.

AHK Polska reprezentuje interesy około 1000 firm członkowskich i od dwudziestu lat działa na rzecz rozwoju polsko-niemieckich stosunków gospodarczych. Członkostwo w izbie to: zaproszenia na liczne spotkania biznesowe, dostęp do cennych informacji, możliwości promowania swojej firmy wśród pozostałych członków izby oraz liczne dodatkowe usługi.

50-osobowy zespół izby oferuje firmom z Niemiec i Polski profesjonalne usługi doradcze oraz wspomaga wymianę informacji i doświadczeń, jak i rozwój stosunków między instytucjami i przedsiębiorstwami po obu stronach Odry. Biuro Regionalne  AHK Polska we Wrocławiu  organizuje  na terenie Dolnego Śląska i Opolszczyzny wiele  spotkań regionalnych, śniadań biznesowych, szkoleń i konferencji  a od 14 lat jesteśmy współorganizatorem International Oktoberfest.

Kontakt: Biuro Regionalne Wrocław – Beata Ausbiter-Żuk,  +48 71/ 79 48 337, e-mail: bausbiter@ahk.pl

https://ahk.pl/

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa

Brytyjsko Polska Izba Handlowa od 1992 roku działa na rzecz rozwoju polsko-brytyjskiej współpracy gospodarczej i wymiany handlowej, a firmy zrzeszone w BPCC reprezentują ok. 25% bezpośrednich inwestycji zagranicznych w Polsce. BPCC aktywnie kojarzy potencjalnych partnerów biznesowych i promuje najlepsze praktyki wspierając ekspansję firm członkowskich na terytorium obu krajów. BPCC prowadzi bliską współpracę z Ambasadą Wielkiej Brytanii w Polsce oraz Ambasadą R.P. w Londynie, a także jest aktywnym członkiem BCC ? sieci 59 brytyjskich izb handlowych na całym świecie.

Kontakt: Dyrektor Regionu Polska Zachodnia – Ilona Chodorowska, +48 668 820 206, e-mail: ilona.chodorowska@bpcc.org.pl

http://bpcc.org.pl/pl

Niderlandzko-Polska Izba Gospodarcza

Niderlandzko-Polska Izba Gospodarcza jest organizacją non-profit, która pomaga firmom każdej wielkości rozwijać się i funkcjonować na rynku – holenderskim firmom obecnym w Polsce i polskim firmom działającym w Holandii. Przez lata izba stworzyła pomost między Holandią a Polską i pomogła wielu firmom w założeniu działalności oraz w rozwoju ich przedsiębiorstwa.

NPCC działa w Polsce od 1998 roku. Pasjonuje nas łączenie ludzi i dzielenie się wiedzą, dlatego organizujemy wiele wydarzeń networkingowych, seminaria i konferencje, podczas których nasi członkowie mogą zbierać informacje i wymieniać się najlepszymi praktykami.

Jesteśmy partnerem NLinBusiness – sieci zrzeszającej holenderskie izby handlowe z całego świata.

Kontakt: Anna Zadrożna, Dyrektor Zarządzająca, anna.zadrozna@npcc.pl

Więcej informacji na naszej stronie: https://npcc.pl/