Firma Adamietz kolejny rok podtrzymuje tradycję platynowego sponsoringu International Oktoberfest!

Firma Adamietz Sp. z o.o. specjalizuje się w generalnym wykonawstwie obiektów kubaturowych w budownictwie ogólnym, przemysłowym, specjalistycznym i użyteczności publicznej realizowanych także w systemie „design & build”.

Innowacje, nowe technologie, dywersyfikacja produkcji oraz  bezpieczny łańcuch dostaw są kołem zamachowym rozwoju firmy. W połączeniu z wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą managerską i inżynierską, dysponując własnymi brygadami w zakresie prac żelbetowych, montażu konstrukcji, dachów i ścian, współpracując z gronem uznanych podwykonawców i profesjonalnych firm specjalistycznych, spółka stała się jednym z liderów branży w zakresie generalnego wykonawstwa. Atutem firmy jest ciągły rozwój w celu kompleksowej obsługi i zadowolenia klienta ze świadczonych usług na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

W ostatnim czasie firma Adamietz zrealizowała szereg obiektów dla polskich i międzynarodowych inwestorów takich jak: Eko-Okna, TESLA, CIECH GmbH, Górażdże Cement, Ferrero, Aluprof, Stellantis (OPEL), ifm ecolink, eobuwie, SEGRO, Grupy PKL.