Partnerzy i Sponsorzy

Dr. Schumacher

Dr. Schumacher – synonim jakości

Dr. Schumacher to jeden z wiodących producentów środków dezynfekcyjnych na świecie. Firma wytwarza także produkty higieniczne oraz profesjonalne produkty do pielęgnacji skóry przeznaczone dla szpitali, gabinetów lekarskich oraz domów opieki, jak również nawilżane chusteczki do pielęgnacji dzieci, higieny osobistej, kosmetyki oraz produkty do stosowania w gospodarstwach domowych. Zasadniczym elementem strategii biznesowej firmy są badania i rozwój produktów.

W Dr. Schumacher tradycja i innowacja są ze sobą wzajemnie powiązane. Skupiamy się na ciągłości oraz rzetelności w odniesieniu do naszych dostawców i klientów. Ważne są dla nas długoletnie umowy z dostawcami oraz codzienne partnerstwo w relacjach z klientami. „Twój sukces jest naszym sukcesem” – ta zasada przyświeca nam na co dzień. Nasza kultura biznesowa opiera się na wzajemnym szacunku. Bezpieczne i przyjemne środowisko pracy oraz lojalność pracowników – to nasze priorytety. Chcemy, aby nasi pracownicy byli dojrzałymi, niezależnymi ludźmi, mającymi zdolność, chęci oraz zobowiązanie do ponoszenia odpowiedzialności za własne działania.

Koncernowe działania w ramach grupy Dr. Schumacher, współpraca między firmami zlokalizowanymi w Polsce i Niemczech ma kluczowe znaczenie. Dr. Schumacher to synonim jakości. To nie obietnica, to fakt. Jesteśmy producentem wyrobów medycznych i produktów leczniczych i pracujemy zgodnie z wytycznymi norm ISO. Ciągłe usprawnianie naszych procedur i intensywne testy dermatologiczne oraz testy produktowe zapewniają utrzymanie spójnych standardów.

Tylko w naszym nowym zakładzie produkcyjnym w Polsce, zajmującym powierzchnię ok. 50 000 m², przez całą dobę działa ponad 50 linii produkcyjnych. Co roku produkujemy ok. 21 000 ton środków dezynfekcyjnych do skóry i rąk, wyrobów medycznych oraz powierzchni, oraz ponad 250 milionów opakowań z nawilżanymi chusteczkami. Nasze centra dystrybucyjne w ośmiu krajach zapewniają dostawy do ponad 70 państw na całym świecie.

Szczegóły
Sponsor: Sponsorzy Platynowi