Partnerzy i Sponsorzy

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna

WSSE Invest-Park to jedna z największych i najszybciej rozwijających się stref ekonomicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. W swoim portfolio posiadamy atrakcyjne nieruchomości i doskonale skomunikowane tereny inwestycyjne zlokalizowane w południowo-zachodniej Polsce, w bezpośrednim sąsiedztwie Czech i Niemiec.

Jako operator Polskiej Strefy Inwestycji wspieramy firmy w uzyskaniu korzystnych zwolnień podatkowych. Dzięki współpracy z Invest-Park przedsiębiorcy mogą skorzystać z unikalnych ulg w podatku dochodowym PIT i CIT. Oferujemy prosty i gwarantowany przez państwo mechanizm wsparcia, który umożliwia zwolnienie z podatku w wysokości nawet 60% wartości inwestycji.

Wierzymy, że inwestycje powinny być dostępne dla każdego, dlatego naszą ofertę kierujemy zarówno do małych i rodzinnych przedsiębiorstw, jak i dużych – międzynarodowych organizacji.

WSSE to także nowoczesne i skalowalne hale przemysłowo-magazynowe i kompleksowa opieka poinwestycyjna (szkolenia i rozwój kompetencji, wsparcie w rozwoju zagranicznym i wspólna grupa zakupowa zapewniająca oszczędności w zakupie nośników energii i mediów)

Na południu Polski rozwijamy własne i najnowocześniejsze w całym regionie Centrum Innowacji – park technologiczny oparty o standardy Przemysłu 4.0 oferujący bazę szkoleniową i wsparcie ekspertów z zakresu robotyzacji i automatyzacji.

Chcesz dowiedzieć się jak możemy wesprzeć Twój biznes?

Napisz lub zadzwoń: drb@invest-park.com.pl / + 48 74 664 91 54

 

Szczegóły
Sponsor: Sponsorzy Platynowi, Fundatorzy Nagród Oktogame