Podczas IO2023 ponownie spróbujemy doskonałych piw z Browaru PROST!

PROST to rodzinny browar restauracyjny, jeden z pierwszych na kraftowej mapie Wrocławia. Od lat z sukcesem podtrzymuje piwowarskie tradycje naszego regionu, czego dowodem są nagrody w Konkursie Piw Rzemies?lniczych.

W niewielkim browarze, zlokalizowanym na północy miasta, piwo warzone jest z wyselekcjonowanych składników ? w formie tradycyjnej oraz w limitowanych seriach nowofalowych.

Browar Restauracyjny PROST oferuje:

  • degustacje piw w wyjątkowej atmosferze
  • zwiedzanie browaru
  • dania kuchni PROST, które idealnie podkreślają smak piwa

Restauracja Browaru PROST  to miejsce z niezwykłą atmosferą i niespotykanym klimatem. Podstawę serwowanej kuchni stanowią produkty sezonowe. Systematycznie wzbogacana, jednak ciągle stała karta, jest zawsze dostępna w lokalu.

Co sezon wprowadzane jest MENU SEZONOWE, stworzone z najlepszych i świeżych składników, po to by zimną porą rozgrzać, latem natomiast dać nieco orzeźwienia.

W restauracji Browaru napiją się Państwo także doskonałego piwa kraftowego, produkowanego od samych postaw w warzelni.

Browar PROST to także idealne miejsce na spotkania firmowe oraz imprezy integracyjne. W zależności od ilości osób i charakteru spotkania, do dyspozycji Klientów oddane są sale konferencyjne oraz sala z parkietem do tańczenia.

Duża sala, mieszcząca do 130 osób przeznaczona jest na większe imprezy firmowe, podczas których pracownicy mogą smacznie zjeść, swobodnie tańczyć i bawić się na dużym parkiecie.